Zahnisaný zubný implantát a homeopatia

sep 25, 2020 | Úspešné prípady | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

73 ročná klientka má už tri mesiace problém zo zubami. Zahnisal jej zubný implantát. 2 týždne ležala s týmto problémom v nemocnici. Po 2 týždňoch ju poslali domov s asi 2,5 cm otvorenou ranou pod bradou. Kvapká jej odtiaľ hnis ako z vodovodu. Hnis je hustý, silne zapáchajúci. Lekár zakázal na to niečo prikladať, vlastne ten hnis len vyteká, klientka má veľké bolesti a opuch.

Klientke bol odporučený roztok z homeopatického lieku. 3 x denne jej bol podávaný roztok nakvapkaný na papierovú vreckovku a prikladaný k rane.
Už na druhý deň nastal veľký obrat k lepšiemu. Naozaj stačilo len 3x denne prikladať na otvorenú ranu roztok z dobre zvoleného homeopatika. Líce jej na druhý deň odpuchlo, postupne hnis vytekal menej a menej. Na tretí deň už nepociťovala žiadnu bolesť . Podľa klientkiných slov sa jej polepšilo o 95 %. Klientka je veľmi vďačná za úľavu, ktorú jej liečba priniesla.

Homeopatia v žiadnom prípade nenahrádza zručnosti a skúsenosti zubného lekára. V tomto prípade však liečba homeopatickým liekom zvýšila komfort klientky, urýchlila liečenie a odstránila opuch a veľkú bolestivosť v priebehu pár dní.
Presný výber homeopatika je vždy individualizovaný, závislý od konkrétnych príznakov človeka (napr. hnis je hustý, silno páchnuci, teplo zlepšuje, tlak zhoršuje… a podobne).

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.