logo | Lotus Pro Homeopatia
logo | Lotus Pro Yoga

Homeopatická pomoc pri nevyliečiteľnej DIVERTIKULÓZE – ochorení čriev

jún 19, 2024 | Autoimunitné ochorenia | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

Divertikulóza – ochorenie čriev je zdravotným problémom, ktorý spôsobuje bolesť a nepohodlie. Tento príspevok sa venuje príbehu pani Danky, ktorá trpela touto diagnózou, a ako jej pomohla homeopatická liečba, aj keď bol podľa lekárov jej stav neliečiteľný.

 

Stav: DIVERTIKULÓZA – ochorenie čriev

Liečba: Kalium muriaticum

Výsledok: Pri druhom stretnutí sa klientka usmievala a pôsobila šťastne, úroveň jej energie sa zvýšila z 20 na 90 %. Bolesti mala minimálne, sú dni, kedy necítila vôbec nič. Spánok sa upravil, keď sa prebudila, znova zaspala. Teraz sa budí s energiou. Celkovo začala viacej chápať svoju mamu, našla si k nej cestu.

* UPOZORNENIE

Keďže sme všetci jedineční, v rozličných prípadoch (akéhokoľvek problému) môžu pomôcť rôzne homeopatiká a konkrétny predpis závisí vždy od individuálnych prejavov a potrieb klienta.

 

„Aj by som Vás objala! Taká som šťastná. Stále rozmýšľam ako môže taká malá gulička spôsobiť takéto zmeny,“ hovorí spokojná klientka na kontrolnej konzultácii. Pravdu povediac, podobné príbehy neprestávajú prekvapovať ani mňa. O čo išlo tentoraz?

Divertikulóza – ochorenie čriev: Príbeh pani Danky

Divertikulóza je ochorenie čriev, pri ktorom sa v stene hrubého čreva vytvárajú malé vydutinky nazývané divertikuly. Tieto vakovité výbežky sa najčastejšie vyskytujú v dolnej časti hrubého čreva. Divertikulóza je pomerne bežná u ľudí nad 40 rokov a jej výskyt sa zvyšuje s vekom. Vo väčšine prípadov nespôsobuje žiadne príznaky, avšak niekedy môže viesť k divertikulitíde, ktorá je sprevádzaná bolesťami brucha, horúčkou a zmenami v črevných zvyklostiach. To bol náš prípad.

Pani Danka pociťovala posledných 5 mesiacov každodenné bolesti brucha, ktoré jej znemožňovali tešiť sa zo života. Mala ukrutné bolesti, 3x denne brala Algifen. Aby si oddýchla aspoň v noci, užívala Neurol, aby zaspala. Cítila sa opustená a mala strach o svoj život. Doktor jej povedal, že je to neliečiteľné. Bola zúfalá, silu bolesti charakterizovala na 10/10.

Tradičná liečba divertikulózy zahŕňa zmenu stravovacích návykov a zvýšenie príjmu vlákniny, čo môže pomôcť predchádzať tvorbe nových divertikúl a znižovať riziko komplikácií. Odporúča sa konzumovať celozrnné produkty, ovocie, zeleninu a strukoviny. V prípade, že sa objavia zápaly alebo infekcie, liečba môže zahŕňať antibiotiká a v závažných prípadoch aj hospitalizáciu alebo chirurgický zákrok.

Okrem konvenčných metód liečby ochorenia čriev niektorí pacienti hľadajú alternatívne prístupy, ako je homeopatia, ktorá sa zameriava na posilnenie prirodzenej schopnosti tela liečiť sa. Správne zvolené homeopatické lieky môžu pomôcť zlepšiť celkový stav pacienta a zmierniť príznaky ochorenia. Pani Danka sa rozhodla pre homeopatiu, pretože tradičné metódy nefungovali.

„Myslela som si, že mám pár mesiacov života. Mala som strašný strach, že zomriem. Úroveň energie mala na úbohých 20 %. Najhoršie sa cítila po vyprázdnení.“

Účinok homeopatickej liečby: zmena po druhej kontrole

Do miestnosti vstúpila pani s úplne inou energiou, s akou prišla pri prvom stretnutí. Usmievala sa a pôsobila šťastne. Keď rozprávala o svojej ceste, zdôrazňovala, že zmeny, ktoré prežíva, sú neuveriteľné.

„Tento mesiac som si nedala ani jednu tabletku od bolesti. Neurol už tiež vôbec neberiem. Bolesti už sú minimálne, sú dni, kedy necítim vôbec nič. Spánok sa upravil, keď sa prebudím, znova zaspím. Teraz sa budím s energiou. Celkovo som začala viacej chápať moju mamu, našla som si k nej cestu. Náš vzťah sa veľmi zlepšil a z toho mám radosť. Ľudia mi povedia, že lepšie vyzerám. Úroveň energie sa zvýšila na 90 %. Celkovo som plná energie, každá maličkosť mi robí radosť.“

Takto môže prebiehať zmena, spôsobená užitím správneho homeopatika, aj v beznádejných prípadoch ako je DIVERTIKULÓZA – ochorenie čriev.

Homeopatia aktivuje samoregulačné procesy

Navýšením životnej sily sa aktivujú samoregulačné mechanizmy a vy tak rozkvitnete na všetkých úrovniach. Zbavíte sa fyzického problému a rovnako zmeníte postoj k situáciám, ktoré vás trápili. Zmenou svojho postoja postupne meníte svoje okolie. A tým prispievate k zdravšej spoločnosti a zdravšiemu svetu.

Ak trpíte divertikulózou alebo iným ochorením čriev, nevzdávajte sa. Homeopatia môže byť odpoveďou, ktorú hľadáte. Správne zvolený homeopatický liek vám môže pomôcť zlepšiť kvalitu života, zmierniť bolesti a obnoviť vašu energiu. Nájdite odborníka, ktorý vám pomôže nájsť najvhodnejší liek pre vaše individuálne potreby.

Zarezervujte si termín na konštitučné vyšetrenie, kde preberieme vaše „témy“ a zistíme, čo by bolo najvhodnejšie homeopatikum práve pre vás. Dostanete guličku, vďaka ktorej sa telo začne aktivovať a liečiť. Objednávkový formulár máte tu.

Zistiť viac

 

 

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.