logo | Lotus Pro Homeopatia
logo | Lotus Pro Yoga

Paruréza ako vedľajší symptóm nespokojnosti vo vzťahu: Ako prekonať fóbiu nielen z verejných záchodov

júl 4, 2024 | Psychické ťažkosti | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

Fóbia z verejných záchodov môže vážne ovplyvniť každodenný život a komfort. V tomto blogovom príspevku sa ponoríme do príbehu klientky, ktorá prekonala túto obmedzujúcu fóbii pomocou homeopatickej liečby. Zistíte, ako sa jej život zmenil a ako jej homeopatia pomohla nielen prekonať strach z verejných záchodov, ale aj zlepšiť vzťahy a sebavnímanie. Prečítajte si ďalej a objavte, ako môžete aj vy prekonať svoje obavy a žiť plnohodnotnejší život.

Stav: Obetovanie sa vo vzťahu a neschopnosť ísť na záchod v prítomnosti druhých

Liečba: Placenta

Výsledok: Riešili sme tému vzťahov, prispôsobovania sa vo vzťahu na úkor seba. Zmenu pociťovala hlavne na úrovni vzťahov, či už vnímaniu a prijímaniu samej seba, a tiež zmenu voči kolegom. Ako úžasný vedľajší produkt liečby sa zbavila parurézy – fóbie ísť na záchod v prítomnosti druhých.

* UPOZORNENIE

Keďže sme všetci jedineční, v rozličných prípadoch (akéhokoľvek problému) môžu pomôcť rôzne homeopatiká a konkrétny predpis závisí vždy od individuálnych prejavov a potrieb klienta.

Paruréza a vzťahy: Obetovanie sa a nespokojnosť

„Skoro som zabudla na veľmi dôležitú zmenu, ktorá sa mi udiala po užití homeopatického lieku. Vždy som mala problém ísť na toaletu mimo svojho domova. Bol to pre mňa veľký problém. Tento víkend som cestovala vlakom a zvládla som to. Je to pre mňa veľká vec!“

Toto mi dnes povedala klientka pri kontrolnej konzultácií ako reakciu na užitie homeopatického lieku, ktorý bol vyberaný na základe jej konkrétnych fyzických príznakov, emočných prejavov, pocitov a životného príbehu.

Toto bolo prekvapenie, lebo o probléme fóbii z verejných záchodov vôbec nehovorila. Riešili sme tému vzťahov, prispôsobovania sa vo vzťahu na úkor seba. Radšej obetovala seba, len aby vzťah neskončil, napriek tomu, že vo vzťahu nebola štastná. Ostávala v ňom, lebo to bolo pre ňu prijateľnejšie než ostať sama.

Homeopatická liečba nielen fóbii z verejných záchodov

Ako sa ukázalo, paruréza môže byť vedľajším symptómom nespokojnosti vo vzťahu. Mnoho ľudí sa obetuje vo vzťahu na úkor svojho vlastného pohodlia a zdravia, čo môže viesť k rôznym psychologickým a fyzickým problémom. Jedným z takýchto problémov bola neschopnosť ísť na záchod v prítomnosti druhých, čo môže byť veľmi obmedzujúce.

Odstránenie fóbie je vlastne úžasný vedľajší produkt liečby. Klientka sa cítila uvoľnene a slobodne. To mi povedala pri odchode z kontrolnej konzultácie, ako by the way, celá natešená.

Nový pohľad na život a vzťahy

Pred liečbou sa klientka často prispôsobovala a robila aktivity, ktoré neboli v súlade s jej skutočnými potrebami a túžbami. Po liečbe si dovolila robiť veci podľa seba, čo jej prinieslo nový pocit slobody a spokojnosti. Zmenu pociťovala hlavne na úrovni vzťahov, či už vnímaniu a prijímaniu samej seba, a tiež zmenu voči kolegom, s ktorými trávila aj voľné chvíle. Navštívila Ženské kruhy, ktoré sa jej ešte pred mesiacom zdali „príliš ženské a ezoterické“ a pocítila veľkú úľavu.

„Nabrala som odvahu, vykročiť svojim smerom. Pred tým som sa prispôsobovala a robila aktivity, ktoré neboli v súlade so mnou. Teraz si dovolím robiť veci podľa seba. Je to pre mňa nový pocit a veľmi sa mi páči.“

Prvotné uvedomenie zmeny je veľký proces, ale tam to nekončí. Ten proces iba začína a postupne sa začínajú odhadzovať šupky a postupne sa začnú ukazovať nové a nové vrstvy, ktoré sú na hlbších úrovniach a môžu nevedome brániť radostne prežívať svoj život. Homeopatia vás môže sprevádzať na ceste uvedomení a AHA momentov. Otvárať vám nové možnosti.

Nechajte sa sprevádzať na ceste k sebaprijatiu a zdraviu

Ak by ste chceli aj vy poodhadzovať svoje šupky, akoby ste lúpali cibuľu a uvidieť vrstvy, ktoré spôsobujú bolesť, strach, nepríjemné pocity, všetky nepravdivé presvedčenia, homeopatia môže byť cesta. Nebojte sa hľadať pomoc a skúšať nové prístupy, ktoré vám môžu priniesť zdravie a spokojnosť.

A ja vás budem srdečne sprevádzať týmto procesom, na konci ktorého viete zažiť vyriešenie svojich zdravotných problémov a celkovú ľahkosť bytia. Na homeopatickú konzultáciu sa môžete objednať tu.

Zistiť viac

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.