logo | Lotus Pro Homeopatia
logo | Lotus Pro Yoga

Chronický zápal očných viečok ako priestor pre sebareflexiu

jún 6, 2024 | Kožné problémy | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

Chronický zápal očných viečok je problém, ktorý trápi mnohých ľudí, no nie vždy sa na neho nájde efektívne riešenie. V tomto blogovom príspevku vám priblížime skutočný príbeh klienta, ktorý sa s týmto problémom boril viac ako 15 rokov. Popíšeme jeho cestu od tradičných medicínskych riešení až po úspešnú homeopatickú liečbu, ktorá mu priniesla úľavu. Ak sa aj vy trápite s chronickým zápalom očných viečok, čítajte ďalej a zistite, ako môžete dosiahnuť zlepšenie aj vy.

 

Stav: BLEFARITÍDA – chronický zápal očných viečok

Liečba: Graphites 30 CH.*

Výsledok: Klient sa po užití lieku prespal a potom cítil horúčavu a teplo sa mu rozlialo v celej tvári a aj na očiach. Nános na koži takmer zmizol, klient pocítil aj zmenu v psychike. Teraz si dokáže urobiť srandu z vecí, ktoré by ho predtým vytočili.

* UPOZORNENIE
Keďže sme všetci jedineční, v rozličných prípadoch (akéhokoľvek problému) môžu pomôcť rôzne homeopatiká a konkrétny predpis závisí vždy od individuálnych prejavov a potrieb klienta.

 

Príbeh klienta a jeho chronický zápal očných viečok

Tento prípad je výnimočný v tom ako klient dokáže vnímať hlboké zmeny, ktoré sa mu v živote začali diať a to nie len ohľadom chronického problému očí, ktorý ho trápi 15 rokov. Klient má silnú sebareflexiu.

Problém začal jedného dňa, keď klient sedel celý deň pri pc, oči ostali veľmi červené a odvtedy to rieši. Navštívil rôznych lekárov v rôznych mestách, ktorí konštatovali, že oči sú ako také v poriadku. Preto sa rozhodol, že treba hľadať príčinu chronického zápalu očných viečok, pretože liečba klasickou konvenčnou medicínou sa zameriavala iba na liečbu príznakov.

Hľadanie príčiny a alternatívna liečba homeopatiou

Očné viečka boli pokryté drobnými šupinkami a klient mal pocit, že keď sa s niekým rozprával, ľudia si pretierali a šúchali oči. Jeho to dráždilo, pretože mal pocit, že on je dôvod, prečo si ľudia šúchajú oči, keď ho stretnú.

Po odporučení homeopatického lieku som dostala od klienta spätnú väzbu.

Po užití lieku išiel klient domov (konzultácia bola doobeda) a spal až do ďalšieho rána. Keď sa vyspal, cítil sa akoby bol uvoľnenejší, akoby niečo odišlo. Cítil horúčavu a teplo sa mu rozlialo v celej tvári a aj na očiach. Cítil úžasnú úľavu.

Zlepšenie problémov očí o 50 % a sebareflexia

Spomenul, že pred tým mal aj kožu zafarbenú do žlta, akoby bol v spodnej časti mihalníc usadený nános. Teraz ten nános takmer zmizol, resp. koža vyzerá omnoho zdravšie.

Cítil vnútornú spokojnosť ako už dlhé roky nie. Je si vedomý, že urobil veľký pokrok a svoj problém s očami hodnotí o 50 % lepšie po prvom užití homeopatického lieku.

Pri ďalšej kontrole sa chronický zápal očných viečok naďalej zlepšuje, klient verí, že liek, ktorý sme opäť zopakovali ho úplne vylieči. Hovorí o tom, že si teraz dokáže urobiť srandu z vecí, ktoré by ho predtým vytočili. Je uvoľnený. Hovorí o tom, že sa dokáže zastať sám seba a dať seba na prvé miesto. Dostal kompliment od ľudí, že dobre vyzerá.

Má pocit, že všetko začína do seba zapadať a jeho úsilie bude ocenené. Hovorí o potrebe človeka pochopiť seba samého a dodáva, že podstatné bolo uňho uvedomenie, a aj keď na veľa veci nejde zabudnúť, dôležité je odpustiť iným.

Takáto sebareflexia nebýva vôbec bežná, je skôr výnimočná. Teším sa tomuto ohromnému procesu prijatia a sebalásky. Procesu, kde na začiatku boli „problémy s očami“.

Otvorte sa alternatívnym spôsobom liečby

Chronický zápal očných viečok môže byť zdĺhavý a vyčerpávajúci problém, no ako vidíte, existujú riešenia, ktoré môžu priniesť úľavu a zlepšenie. Ak sa aj vy trápite s podobnými ťažkosťami, neváhajte hľadať alternatívne metódy liečby a nevzdávajte sa. Sebareflexia a otvorenosť voči novým prístupom môžu byť kľúčom k vášmu zdraviu a spokojnosti.

Ak vás tento príbeh zaujal a vidíte v ňom paralely so svojimi problémami, neváhajte ma kontaktovať. Ponúkam konzultácie, kde spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie aj pre váš chronický zápal očných viečok. Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a odbornú starostlivosť, ktorá vám pomôže dosiahnuť úľavu a zlepšenie vášho zdravotného stavu. Rezervujte si konzultáciu ešte dnes a urobte prvý krok k zdravším očiam a lepšiemu životu.

Zistiť viac

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.