logo | Lotus Pro Homeopatia
logo | Lotus Pro Yoga

Dlhoročné migrény a nepravidelný cyklus? Skúste homeopatiu miesto Ibuprofénu

jún 21, 2024 | Ženské problémy | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

Ak trpíte dlhoročnými migrénami a nepravidelným cyklom, mám pre vás nádejné riešenie. V tomto článku sa dozviete o tom, ako homeopatia dokáže účinne pomôcť pri týchto problémoch. Na konkrétnom prípade klientky uvidíte, ako správne zvolený homeopatický liek dokáže zmierniť bolesti hlavy a upraviť menštruačný cyklus. Prečítajte si viac a objavte silu homeopatie, ktorá môže zmeniť aj váš život.

 

Stav: Dlhoročné migrény, menorágia, nepravidelný cyklus

Liečba: FERRUM METALLICUM 30 CH

Výsledok: Po prvom podaní homeopatika náznaky príchodu migrény rýchlo odišli. Raz migréna prepukla, trvala však len jeden deň. Menzes prišla až na 31 deň. Krvácanie bolo neporovnateľne slabšie, bez bolesti. Klientka sa cíti výborne.

* UPOZORNENIE

Keďže sme všetci jedineční, v rozličných prípadoch (akéhokoľvek problému) môžu pomôcť rôzne homeopatiká a konkrétny predpis závisí vždy od individuálnych prejavov a potrieb klienta.

 

Nie je to pravidlo, ale stáva sa to pomerne často. SILA účinku homeopatie je obrovská, hlboká, bez vedľajších účinkov. Sú ľudia, ktorí si homeopatiu predstavujú ako niečo slabé, niečo, čo nemôže fungovať na „seriózne“ problémy. Niečo iba doplnkové. V tomto prípade jedna dávka vyriešila dlhoročné bolesti, na ktoré bol často krát slabý aj Ibuprofén.

Nehovoriac o tom, že problémy boli dlhoročné a klientka vyskúšala rôzne spôsoby a metódy, ktoré neprinášali žiadané účinky, skôr viedli k frustrácii a úzkostiam. Naopak správne zvolené homeopatikum pomohlo zharmonizovať a vyladiť menštruačný cyklus klientky, účinne zbavilo migrenóznych bolestí hlavy, ktoré trvali celé roky.

Dlhoročné migrény a nepravidelný cyklus: Prípadová štúdia

Vyhľadala ma klientka (41 rokov) kvôli silnými bolestiam hlavy. V priemere trvali bolesti 3 dni, inokedy vedeli trvať aj 2 týždne. Klientka používala na bolesť Ibuprofén, ktorý však nie vždy zabral. Pri definícii intenzity bolesti, klientka povedala, že si nevie predstaviť väčšiu bolesť. Keď bolesť prišla, klientka si musela ľahnúť a prehodiť cez seba prikrývku. Svetlo a hluk jej stav zhoršoval. Pri bolesti sa potila na tvári, dobre jej robilo umyť si tvár studenou vodou.

Povedala, že bolesť hlavy bola súčasť jej života prakticky od školských čias. Bolesť bola často sprevádzaná so silnou nauzeou bez vracania. Ďalší problém bolo veľmi dlhé a hojné krvácanie počas menštruačného cyklu. Cyklus mala nepravidelne každých 23 dní, posledný dokonca 18 dní, s čím ako povedala, nebola stotožnená. Menzes bol bolestivý a príliš dlhý.

Žena pracuje ako úradníčka – tajomníčka v organizácii. Popri robote má aj druhú prácu, ktorú robí z domu cez počítač. Venuje sa spravovaniu skladových zásob istej firmy. Klienta je veľmi svedomitá, má rada poriadok, keď sú veci na mieste. Má rada systém. Rodina je pre ňu veľmi dôležitá. Chce, aby sa všetci v rodine mali dobre. Vždy si plní svoje povinnosti.

Má pekný vzťah s matkou, ktorú si váži okrem iného kvôli pracovitosti. Aj druhú prácu robí kvôli tomu, aby pomohla firme. Nevie si predstaviť, kto by prácu robil namiesto nej. Cíti sa voči firme zodpovedne. Jej bývalí kolegovia ju prirovnali ku včeličke, taká je podľa nich pracovitá.

Účinnosť homeopatie pri liečbe nielen dlhoročných migrén

Na predpis homeopatického lieku som použila systém tém podľa Jana Scholtena. Je tu téma práce, rodiny. Klientka robí svoje povinnosti preto, lebo sa to jednoducho má. Nešpekuluje nad tým. Práca je pre ňu dôležitá, cíti zodpovednosť. Má rada poriadok, keď sú veci na mieste – systém. Vyzerá to na minerálnu ríšu, periódu železa.

Napriek silnej a častej migréne húževnato pracuje pre dve firmy. Vidím tu štádium 8 – sila, húževnatosť, pracovitosť. Je tu silné krvácanie, nepravidelný cyklus. Klientka dostala FERRUM METALLICUM 30 CH, napriek tomu, že tento liek nepatrí medzi hlavné lieky indikované na stavy migrén.

Homeopatická kontrola po 3 týždňoch

Klientka sa cíti výborne. Od podania homeopatika mala pár krát náznaky príchodu migrény, ktoré ale rýchlo odišli. Raz migréna prepukla, trvala však len jeden deň. Čo bolo veľmi prekvapivé, bola menzes, ktorá prišla až na 31 deň. Krvácanie bolo neporovnateľne slabšie, bez bolesti. Klientka je nadšená, má viac energie. To všetko po prvej dávke správne zvoleného homeopatického lieku.

Každý človek je JEDINEČNÝ a homeopatia na to berie ohľad. Keď sa podarí indikovať čo najpodobnejší liek k stavu klienta, jeho životná sila dostane impulz. Životná sila, ktorá je manifestovaná v každej živej bytosti je inteligentná a sama najlepšie vie, čo, kde, koľko potrebuje napraviť, dodať, ubrať, upratať. Jednoducho vyladiť a ozdraviť organizmus a všetky jeho systémy, či už je problém na fyzickej, mentálnej, či psychickej úrovni.

Ak trpíte dlhoročnými migrénami a nepravidelným cyklom, nezúfajte. Homeopatia môže byť riešením, ktoré hľadáte. Dôležité je nájsť správneho odborníka, ktorý vám pomôže vybrať ten najvhodnejší liek pre vaše individuálne potreby. Rezervujte si konzultáciu so mnou teraz!

Zistiť viac

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.