Ako liečiť úzkosť a depresiu homeopatiou bez antidepresív

máj 15, 2024 | Blog | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

V mojom najnovšom blogu sa zameriame na tému úzkosti a depresie u muža v dôchodkovom veku a ako homeopatia môže byť kľúčom k ich zlepšeniu. Zistite, ako sa tento klient vyhol antidepresívam a našiel úľavu pomocou homeopatického lieku. Prečítajte si, ako sa jeho stav zlepšil o 95 % a ako homeopatia môže pomôcť navrátiť sa do stavu rovnováhy a zdravia. Pozveme vás na cestu k lepšiemu životu bez úzkosti a depresie!

Antidepresiva – jediná cesta ako liečiť úzkosť a depresiu?

Prišiel za mnou muž v dôchodkovom veku s tím, že cíti veľkú úzkosť. Je nervózny z mnohých vecí, doslova sám seba znervózňuje pokiaľ veci nie sú podľa jeho predstav. Má problém s trávením jedla. Všetko, čo zje, vyvoláva ťažobu, ktorá ďalej vyvoláva úzkosť o seba a svoje zdravie. Má z toho depresiu. Jeho spánok je prerušovaný, v hlave má plno myšlienok. Budí sa o 03.00 hod ráno a už nevie zaspať. Cíti sa unavený a bez energie.

V hlave sa mu premietajú obavy, že jedlo, ktoré ráno zje vyvolajú opäť ťažkosti z trávením a jemu bude celé dopoludnie zle. Snaží sa jesť ľahké veci, alkohol nepije, pravidelne športuje. Snaží sa pochopiť, prečo sa mu objavili problémy, prečo ho prenasledujú obťažujúce myšlienky. Psychiater mu odporučil antidepresíva, po ktorých necíti žiadne zlepšenie, a k tomu radu, že nemá veci príliš prežívať.

Liečba homeopatiou a zlepšenie

Klient odo mňa dostal liek vybraný z minerálnej ríše na základe viacerých príznakov, ktoré pri konzultácii o sebe spomenul. Bol veľmi otvorený, neskrýval svoje pocity úzkosti a depresii, svojim stavom bol už unavený, nevedel vystúpiť z bludného kruhu.

Reakcia bola pozitívna – po užití vybraného homeopatického lieku sa klient cíti výborne. Spánok je dlhší, budí sa svieži, čo ho príjemne prekvapuje. Ťažoba spojená s jedlom odišla, klient skúša aj ťažšie jedlá, ktoré by si pre tým nedovolil. Nie je nervózny aj keď nestihne cez deň urobiť všetko, čo si ráno naplánoval. Veci berie pokojnejšie, netrápi sa kvôli „maličkostiam“. Svoj stav hodnotí ako zlepšenie o 95 %.

Homeopatia podporuje vlastné obranyschopné mechanizmy

A to je dôležité. Navrátiť človeka z úzkosti a depresii do stavu rovnováhy. Do stavu, kedy sám seba neotravuje svojimi myšlienkami, ako sám klient svoju situáciu nazval, ale do stavu, kedy berie život s väčšou ľahkosťou a radosťou. V súčasnej dobe je podobných prípadov viac ako dosť. Dôvodov sú rôzne.

Vidíme však, že sa množia prípady, kedy človek roky potláča svoje traumy, snaží sa ich zaobaliť do niečoho príjemného, vyhýba sa im, len aby sa s nimi nemusel stretnúť. Tým však na seba nabaľuje ďalšie vrstvy, ktoré prekrýva novými traumami, ktoré sa môžu prejaviť na fyzickom tele v podobe najrôznejších ťažkostí, tak isto ako rozličnými psychickými a duševnými problémami.

Homeopatia môže byť jedna z ciest ako sa dostať do rovnováhy. Stimuluje a podporuje totiž vlastné obranyschopné mechanizmy (imunitu) a pomáha človeku navrátiť sa do stavu zdravia a nájsť vnútornú harmóniu.

Nájdenie rovnováhy a zdravia je kľúčom k plnohodnotnému životu

Prejsť od úzkosti lebo depresii k rovnováhe je možné, ale potrebujeme si uvedomiť, že sa môžeme vrátiť do stavu zdravia. Ak sa cítite podobne ako náš klient, neváhajte vyhľadať pomoc a zvážiť možnosti liečby homeopatiou pre zlepšenie svojho fyzického a duševného stavu.

Ak chcete zistiť viac o tom, ako môžete prejsť od úzkosti k rovnováhe, môžeťe ma kontaktovať. Pozývam vás na individuálnu konzultáciu, kde vám môžem pomôcť nájsť cestu k lepšiemu zdraviu a pohode. Kontaktujte ma e-mailom alebo telefonicky a objavte možnosti, ako sa vrátiť do rovnováhy a žiť plnohodnotný život bez úzkosti a depresie.

Zistiť viac

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.