logo | Lotus Pro Homeopatia
logo | Lotus Pro Yoga

Diskomfort v období menopauzy: Pomoc je na dosah

júl 9, 2024 | Ženské problémy | 0 komentárov

Z nepohody do pohody

Diskomfort v období menopauzy môže byť veľmi obťažujúci a výrazne ovplyvniť kvalitu života. V tomto blogovom príspevku sa dozviete príbeh pani Patrície, ktorá čelila viacerým zdravotným problémom spojeným s menopauzou, a ako jej homeopatická liečba pomohla nájsť úľavu a novú energiu. Prečítajte si jej skúsenosti a objavte, ako aj vy môžete zvládnuť diskomfort v období menopauzy a zlepšiť svoj život.

Stav: Diskomfort v období menopauzy

Liečba: Natrium sulphuricum

Výsledok: Klientka sa ocitla v stave, kedy je všetko na „hovno“. Návaly horúčavy, veľká únava, diskomfort v oblastí genitálií, operacia… Navštívila viacerých odborníkov, každý určil inú liečbu, ale stále sa necítila dobre. Po užívaní lieku prišla psychická pohoda, problémy spojené s menopauzou postupne odzneli.

* UPOZORNENIE

Keďže sme všetci jedineční, v rozličných prípadoch (akéhokoľvek problému) môžu pomôcť rôzne homeopatiká a konkrétny predpis závisí vždy od individuálnych prejavov a potrieb klienta.

Príznaky a prejavy diskomfortu v období menopauzy

Ani neviete ako a zrazu sa ocitnete v stave, kedy je všetko na „hovno“. V partnerskom vzťahu to už dávno neklape, žijete spolu už len zo zotrvačnosti. Vyčerpáva vás život ako taký. V práci máte čo robiť, aby ste sa vedeli sústrediť na zákazníka. Potrebujete si robiť častejšie a dlhšie prestávky na oddych, aby ste zvládli celý deň. Práca vás vyčerpáva.

K tomu sa pridruží zdravotný problém. K nemu po krátkom čase ďalší. Začne kolotoč vyšetrení, ktoré nemajú konca a neprinášajú žiadny pozitívny výsledok. Vlastne prinášajú len ďalšie diagnózy, ďalšie liečebné postupy, operáciu.

Ale ani operácia neprinesie zlepšenie zdravotného stavu. Zdravotný stav sa naďalej zhoršuje. Pribúdajú ďalšie lieky, ďalšie vyšetrenia. Ďalší špecialisti. Cítite sa totálne frustrovaní. Čo špecialista, to iný názor. Keď sa snažíte dopátrať k nejakému vysvetleniu svojho stavu, cítite nezáujem, podráždenosť lekára, pocit, že ho vyrušujete.

Ostáva len bezmocnosť a v lepšom prípade partnerovo rameno, kde sa môžete vyplakať. Je vám jasné, že ďalší deň bude rovnako náročný a vy už ani nemáte silu vstať z postele. Jednoducho viete, že prežiť ďalší deň bude drina.

Cítite, že to nejde správnym smerom a cítite, že takto už ďalej ísť ani nechcete. V kútiku svojej duše viete, že vám na zdravotné problémy žiadne lieky nepomôžu. Že ste to vy, čo musíte urobiť nejakú zmenu vo vašom živote. Ešte chvíľu váhate a stagnujete a potom naberiete odvahu a spravíte to rozhodnutie. Rozhodnete sa zmeniť svoj život. A k tomu vám vedia pomôcť rôzne cesty a metódy.

Cesta k homeopatickej liečbe menopauzy

Jednou z nich je cesta homeopatickej liečby, cesta navýšenia vašej životnej sily a energie, ktorá podporí vašu schopnosť uzdraviť. Jeden z príkladov je príbeh pani Patrície, ktorá sa skoro rok trápila so ženskými zdravotnými problémami.

Problém bolo pálenie v oblasti genitálií, menopauza a pocity s tým spojené. Návaly horúčavy, veľká únava, diskomfort v oblastí ženských pohlavných orgánov, neustála pozornosť na pálenie… užívanie mnohých liekov, mastičiek a krémov – nič nezaberalo. Navštívila viacerých odborníkov, každý určil inú liečbu. Pani bola zúfalá, pomohol jeje len odpočinok a sprcha, ale vždy len na chvíľu. Prechádzala si rozvodom, čo mi povedala až neskôr.

Úspech liečby a nový začiatok

Po užívaní lieku sa jej uľavilo psychicky, pálenie sa jej výrazne zmenšilo, ale hlavne ožila. Výraz tváre je iný. Uvoľnený, vie sa zasmiať, zavtipkovať. Ide z nej iná kvalita energie. Po niekoľkých homeopatických konzultáciách u mňa hovorí:

„Až teraz si uvedomujem, aké bučory som v sebe mala. Vnímam, aká som bola „zapečená“. Myslela som si, že je to ok, že je to tak normálne, že to tak proste má byť. Až teraz si uvedomujem, kde som bola a kde som teraz. Som veľmi vďačná. Ďakujem!“

Ženské zdravotné problémy pri menopauze alebo nepravidelnej menštruácii sú veľmi časté. Prečítajte si aj ďalší príbeh, ako pomohla homeopatia miesto ibuprofénu pri veľkých migrénach, a nájdete inšpiráciu a nádej v ich riešení.

Vystúpte z kolotoča vyšetrení a liekov bez výsledkov

Ak trpíte diskomfortom v období menopauzy, nevzdávajte sa a hľadajte riešenia, ktoré vám môžu priniesť úľavu a zlepšenie kvality života. Homeopatia môže byť jednou z ciest, ako zvládnuť tieto problémy a získať novú perspektívu. Dôležité je hľadať pomoc a skúšať nové prístupy, ktoré vám môžu priniesť zdravie a spokojnosť.

Ak ste už unavení z kolotoča vyšetrení, ktoré neprinášajú žiadny výsledok, nevzdávajte sa. Nikdy sa nevzdávajte! Homeopatickú konzultáciu si môžete rezervovať cez objednávkový formulár tu.

Zistiť viac

0 komentárov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie klientov

LOTUSPRO Homeopatia

I would like to thank Mrs. Zuzka very much for her help in finding a return to psychological well-being. Despite the fact that I have believed in homeopathy all my... Viac

Klaudia Lear Avatar Klaudia Lear
27. novembra 2023

Ďakujem za pomoc , za to ,že vďaka Vám a homeopatii sa vyspím a neprekašlem celý deň a noc. Je to až neuveriteľné ,ale mne stačilo užiť homeo jeden... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Thank you for your help, for the fact that thanks to you and homeopathy I can sleep and not cough all day and night. It's unbelievable, but it was enough... Viac

Alena Michelová Avatar Alena Michelová
13. novembra 2023

Všetky recenzie

BSBa. Zuzana Bisáková, SAKHom

Diplomovaný homeopat, lektor Yogy

Z NEPOHODY DO POHODY!

Alternatívny pohľad na zdravie a skutočné liečenie fyzického, emočného a mentálneho problému bez vedľajších účinkov. Cesta k rovnováhe i k sebe samému.